Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Masz wątpliwości – przyjdź i zapytaj!

Czytaj więcej...Już po raz kolejny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje.

 

Z językami za pan brat…

Czytaj więcej...Już po raz kolejny w Zespole Szkól Zawodowych w Rawiczu odbył się ogólnopolski konkurs skierowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Pokaż nam język”, którego tematem przewodnim była rola wirtualnego świata w komunikacji międzyludzkiej. Jak zawsze konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Czytaj więcej...

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego - marzec 2016 r.

Czytaj więcej...Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego tym razem odbywało się w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu. Na zaproszenie Starosty Adama Sperzyńskiego w posiedzeniu wzięli udział przedstawiciele Lasów Państwowych Nadleśnictw Krotoszyn, Góra, Paski i Karczma Borowa oraz łowczy z sześciu kół łowieckich działających na terenie powiatu rawickiego.

Czytaj więcej...

XV sesja Rady Powiatu Rawickiego

Czytaj więcej...Przewodniczący Rady Powiatu Rawickiego informuje, że w dniu 24 marca br. (czwartek) o godz. 09:00 w sali narad Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu odbędzie się XV sesja Rady Powiatu Rawickiego.

Czytaj więcej...

Fitness, zabawa i zdrowie

Czytaj więcej...„Fitness, zabawa i zdrowie” pod tym hasłem Ola Głuszak uczennica z klasy II B I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu poprowadziła w auli szkoły zajęcia fitness. W ten sposób zachęcała wszystkich do aktywnego trybu życia.

Czytaj więcej...

Powitanie Wiosny 2016

Czytaj więcej...Rawicki Oddział PTTK i Leśnictwo Dębno zapraszają w dniu 19 marca na wiosenny rajd pieszy i rowerowy po „Dolinie Świętojańskiej”. O godzinie 09:00 z parkingu przy Stadionie Żużlowym wyruszą zarówno piesi (trasa ok. 6 km) i rowerzyści (trasa ok. 25 km).

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.