Ruszył Konkurs Mikrodotacji

2015 logo FIO v1Już po raz kolejny młode organizacje pozarządowe, nieformalne grupy mieszkańców oraz grupy samopomocowe mogą składać oferty w Konkursie Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, dofinansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Szansę na dofinansowanie będą miały inicjatywy oddolne m.in. edukacyjne, kulturalne, ekologiczne, sportowe. Dodatkowo młode fundacje i stowarzyszenia mogą pozyskać środki na wzmocnienie swojej organizacji i zaplanowanie jej przyszłości. Maksymalna wartość mikrodotacji to 5 000 zł. Wymagany jest 10% wkład własny.

Regulamin konkursu, generator, wzór formularza ofert oraz kontakty do doradców dostępne są na stronie www.pisop.org.pl/fio.