Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Ścieżka rowerowa oddana do użytku

 

Czytaj więcej...Do niedawna główny ciąg komunikacyjny w Gminie Jutrosin dostosowany był przede wszystkim do potrzeb osób zmotoryzowanych. Sytuacja ta uległa zmianie z chwilą oddania do użytku ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej Dłoń – Paradów na odcinku Jutrosin – Dubin o długości 3,574 km. Uroczyste jej otwarcie miało miejsce w dniu 18 października br. Udział w nim wzięli Starostowie Powiatu Rawickiego, Burmistrz Miasta i Gminy Jutrosin, Wójt Gminy Pakosław, Kierownik Powiatowego Zarządu Dróg, Radni gminni i powiatowi oraz mieszkańcy pobliskich miejscowości.

Czytaj więcej...

Budowa ścieżki rowerowej rozpoczęta

 

Naglowek_ue

Powiatowy Zarząd Dróg w Rawiczu informuje, iż od 9 maja br. rozpoczęły się prace, związane z budową ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 5494P Dłoń – Paradów, odcinek Jutrosin – Dubin na długości 3,574 km. Wykonawcą powyższej inwestycji jest EKA-BRUK Zakład Brukarski Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Umowa zawarta

 

Naglowek_ue
W dniu 19 kwietnia br. została zawarta umowa na wykonanie "Budowy ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 5494P Dłoń - Paradów, odcinek Jutrosin - Dubin, na długości 3,574 km" z wyłonionym Wykonawcą firmą EKA-BRUK Zakład Brukarski Sp. z o.o. Załęcze 7, 63-900 Rawicz, na wartość 1 088 335,94 zł. (brutto).
 

Czytaj więcej...

Wykonawca robót wyłoniony

 

Naglowek_ue

W dniu 6 kwietnia br. dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu przetargowym na wyłonienie Wykonawcy robót w ramach Projektu ,,Budowa ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 5494P Dłoń – Paradów, odcinek Jutrosin – Dubin, na długości 3,574 km”.

Czytaj więcej...

Zakończenie przebudowy drogi powiatowej na odcinku Jutrosin - Dubin

Naglowek_ue

W dniu 22 października 2010 roku została zakończona przebudowa drogi powiatowej Dłoń - Paradów, na odcinku Jutrosin - Dubin o długości 3,681 km. W ramach realizowanego projektu dokonano wymiany nawierzchni na całym odcinku, ułożono chodnik oraz ustawiono krawężniki w miejscowości Jutrosin i Dubin.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.