Umowa zawarta

Naglowek_ue
W dniu 19 kwietnia br. została zawarta umowa na wykonanie "Budowy ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 5494P Dłoń - Paradów, odcinek Jutrosin - Dubin, na długości 3,574 km" z wyłonionym Wykonawcą firmą EKA-BRUK Zakład Brukarski Sp. z o.o. Załęcze 7, 63-900 Rawicz, na wartość 1 088 335,94 zł. (brutto).

27 kwietnia br. została zawarta umowa na pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: "Budowa ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 5494P Dłoń - Paradów, odcinek Jutrosin - Dubin, na długości 3,574 km" z wyłonionym Wykonawcą firmą DROMOST Włodzimierz Frąckowiak, ul. Polna 10, 56-320 Krośnice, na wartość 8 563,26 zł. (brutto).
 Stopka_ue