Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Konferencja podsumowująca projekt

 

Naglowek_ue

100_1398W dniu 28 listopada br. w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce odbyła się konferencja podsumowująca działania w ramach projektu pod nazwą „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Osieku oraz modernizacja i zakup wyposażenia w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce". Projekt realizowany był w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet V Infrastruktura dla kapitału ludzkiego, Działanie 5.4 Wzmocnienie pozostałej infrastruktury społecznej.

Czytaj więcej...

Podpisanie aneksu

 

Naglowek_ue

100_1325W dniu 23 listopada br. Powiat Rawicki podpisał Aneks Nr UDA-RPWP.05.04.00-30-009/09-02 do Umowy o dofinansowanie Projektu pt. „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Osieku oraz modernizacja i zakup wyposażenia w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce".

Czytaj więcej...

Zakończenie prac w Domu Pomocy Społecznej w Osieku

 

 Naglowek_ue

osiek136W listopadzie br. zakończono kolejny etap prac modernizacyjnych w Domu Pomocy Społecznej w Osieku. Na ich realizację Powiat Rawicki otrzymał dofinansowanie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet V Infrastruktura dla kapitału ludzkiego, Działanie 5.4 Wzmocnienie pozostałej infrastruktury społecznej.

Czytaj więcej...

Prace remontowe w Domach Pomocy Społecznej

 Naglowek_ue

DSCF0134Od kilku tygodni w Domach Pomocy Społecznej w Osieku i Pakówce prowadzone są intensywne prace remontowe. Na ich realizację w latach 2010 - 2011 Powiat Rawicki pozyskał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 1 496 471,75 zł. Realizowany projekt obejmuje modernizację budynków Domu Pomocy Społecznej w Osieku oraz modernizację i zakup wyposażenia w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce.

Czytaj więcej...

Modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Osieku

Naglowek_ue  

W dniu 23 lipca 2010 roku rozpoczęto prace związane z przebudowa budynku administracyjno- mieszkalnego w Domu Pomocy Społecznej w Osieku pn.: „Rozbudowa schodów zewnętrznych oraz budowa platformy dla osób niepełnosprawnych".

Czytaj więcej...

Modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Pakówce

Naglowek_ue

W dniu 14 lipca 2010 roku został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony pod nazwą: „DPS Pakówka: Modernizacja stolarki okiennej - wymiana okien", który dotyczył projektu pt: „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Osieku oraz modernizacja i zakup wyposażenia w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce". Wniosek został złożony w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet V Infrastruktura dla kapitału ludzkiego, Działanie 5.4 Wzmocnienie pozostałej infrastruktury społecznej.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.