Modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Pakówce

Naglowek_ue

W dniu 14 lipca 2010 roku został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony pod nazwą: „DPS Pakówka: Modernizacja stolarki okiennej - wymiana okien", który dotyczył projektu pt: „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Osieku oraz modernizacja i zakup wyposażenia w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce". Wniosek został złożony w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet V Infrastruktura dla kapitału ludzkiego, Działanie 5.4 Wzmocnienie pozostałej infrastruktury społecznej.

Najkorzystniejszą ofertę spośród 5 spełniających wszystkie warunki przedstawiła firma EURO OKNA-PLUS sp. z o.o. z Leżajska, która zaoferowała wymianę 184 okien za kwotę 151 412,06 zł brutto. Umowa została podpisana 21 lipca bieżącego roku. Przewidywany termin rozpoczęcia prac przewidziany jest na początek września 2010 roku, a zakończenia na dzień 8 października bieżącego roku.

Stopka_ue