Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Zakończenie prac w Domu Pomocy Społecznej w Osieku

 

 Naglowek_ue

osiek136W listopadzie br. zakończono kolejny etap prac modernizacyjnych w Domu Pomocy Społecznej w Osieku. Na ich realizację Powiat Rawicki otrzymał dofinansowanie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet V Infrastruktura dla kapitału ludzkiego, Działanie 5.4 Wzmocnienie pozostałej infrastruktury społecznej.

W ramach realizacji projektu wykonano remont budynku Pałacowego, który objął m.in. naprawę schodów (poprzez usunięcie nierówności i ubytków), wymianę płytek na okładzinach schodów zewnętrznych, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz odnowienie tynków i wykonanie elewacji budynku. Ponadto dokonano przebudowy budynku administracyjno - mieszkalnego w zakresie rozbudowy schodów zewnętrznych, do których dobudowano platformę dla osób niepełnosprawnych.

Całkowity koszt prac modernizacyjnych wyniósł 546 616,74 zł.

Obecnie trwają jeszcze prace remontowe w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce. Na rok 2011 przewidziano do realizacji wymianę instalacji CO oraz zakup wyposażenia.

Stopka_ue

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.