Konferencja podsumowująca projekt

Naglowek_ue

100_1398W dniu 28 listopada br. w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce odbyła się konferencja podsumowująca działania w ramach projektu pod nazwą „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Osieku oraz modernizacja i zakup wyposażenia w Domu Pomocy Społecznej w Pakówce". Projekt realizowany był w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet V Infrastruktura dla kapitału ludzkiego, Działanie 5.4 Wzmocnienie pozostałej infrastruktury społecznej.

W spotkaniu uczestniczyli m.in Starosta Pan Zygmunt Wolny wraz z Wicestarostą Panem Krzysztofem Synorackim, Wójt Gminy Pakosław Pan Kazimierz Chudy, Burmistrz Bojanowa Pan Józef Zuter, Sekretarz Miejskiej Górki Pan Adam Bandura, przedstawiciele Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej w Pakówce, Domu Pomocy Społecznej w Osieku, Stowarzyszenia Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Miejskiej Górce, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu oraz Starostwa Powiatowego w Rawiczu. Podczas konferencji przedstawiono etapy realizacji projektu w obu placówkach oraz zaprezentowano jego efekt końcowy. Spotkanie zakończyło się wizytacją zmodernizowanego Domu Pomocy Społecznej w Pakówce.

Stopka_ue