Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Zagraniczne praktyki

Czytaj więcej...W ramach projektu Uczenie się przez całe życie Leonardo da Vinci „Polska szkoła - europejska edukacja” finansowanego z funduszy Komisji Europejskiej młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu miała możliwość odbycia zagranicznych praktyk.

Czytaj więcej...

Wrócili z praktyk w Niemczech

Czytaj więcej...Pierwsza grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wróciła z praktyk zawodowych organizowanych w ramach projektu „Polska szkoła - europejska edukacja” realizowanego przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” – Leonardo da Vinci.

Czytaj więcej...

Wyjeżdżają na praktyki zagraniczne

Czytaj więcej...Pod koniec lutego br. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu zorganizowano spotkanie z rodzicami i uczniami kształcącymi się w zawodzie technik logistyk i technik żywienia oraz gospodarstwa domowego. Jego celem było omówienie miesięcznego wyjazdu na zagraniczne praktyki do Niemiec w ramach projektu pn. „Polska szkoła - europejska edukacja” Program „Uczenie się przez całe życie” – Leonardo da Vinci.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.