Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

GOŚCINNA ZIEMIA RAWICKA ZAPRASZA

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Powiatu Rawickiego. Nasz powiat tworzy pięć gmin: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Pakosław, Rawicz. Każda z nich oferuje Państwu wiele atrakcji i możliwości. Liczne zabytki, atrakcyjne miejsca i tereny rekreacyjne, życzliwość i gościnność mieszkańców, ich przywiązanie do tradycji to niewątpliwie atuty naszego regionu.


Mimo, iż Powiat Rawicki pozbawiony jest dużego przemysłu, odgrywa istotną rolę gospodarczą w Wielkopolsce. Wysokotowarowa produkcja roślinna i zwierzęca, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa różnych branż, zagraniczne inwestycje w przemyśle papierniczym i motoryzacyjnym to czynniki wyznaczające Ziemi Rawickiej ważną pozycję na mapie gospodarczej Wielkopolski.


Mamy nadzieję, iż zaprezentowane informacje skłonią Państwa do zainteresowania się naszym powiatem. Warto tu przyjechać, aby prowadzić interesy, obejrzeć liczne zabytki i wypocząć.

 

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.