Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji jest samorządową instytucją kultury, która prowadzi działalność w zakresie edukacji artystycznej, kulturalnej i regionalnej, a także popularyzuje różne formy rekreacji, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności. Pełni funkcję koordynatora imprez krajoznawczych, rozrywkowych oraz sportowo-rekreacyjnych na terenie Gminy Bojanowo. Jest także administratorem gminnych obiektów sportowych, tj. stadionu miejskiego w Bojanowie z rzutnią lekkoatletyczną, 4- i 6-torową bieżnią, skocznią, kortu do gry w tenisa ziemnego oraz boiska do piłki siatkowej.

Czytaj więcej...

Dom Kultury w Rawiczu

Czytaj więcej...Dom Kultury w Rawiczu jest samorządową instytucją kultury i jednostką organizacyjną Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz. Prowadzi działalność w zakresie edukacji kulturalnej i artystycznej, animacji, promocji dóbr kultury oraz integracji społeczności lokalnej.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.