Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Dom Kultury w Rawiczu

10Dom Kultury w Rawiczu jest samorządową instytucją kultury i jednostką organizacyjną Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz. Prowadzi działalność w zakresie edukacji kulturalnej i artystycznej, animacji, promocji dóbr kultury oraz integracji społeczności lokalnej.

Współuczestniczy w organizowaniu imprez rozrywkowych i rekreacyjnych, a także jest administratorem kina „Promień” w Sierakowie. Aktualna stała oferta placówki obejmuje zajęcia w sekcjach: szachowej, tańca towarzyskiego, teatralnej, fotograficznej, plastycznej dla dzieci oraz dorosłych. Przy rawickim Domu Kultury funkcjonuje również m.in. Klub Seniora „U Klementyny”, Orkiestra Dęta, Bractwo Kurkowe i chór „Arion”. Jest on także głównym organizatorem i gospodarzem corocznego, cieszącego się coraz większą popularnością zarówno wśród widzów, jak i artystów, Ogólnopolskiego Przeglądu Sztuki Współczesnej „Forma”, podczas którego odbywają się koncerty, wernisaże prac plastycznych, warsztaty artystyczne i spektakle teatralne.

Dane teleadresowe:

DOM KULTURY W RAWICZU

ul. Targowa 1

63-900 Rawicz

tel. 65 546 10 16

e-mail: dk@rawicz.pl

www.dk.rawicz.pl

 

gallery1 gallery1 gallery1
    

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.