Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Konsultacje społeczne dotyczące projektu Regulaminu trybu powołania członków oraz organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Czytaj więcej...Zarząd Powiatu Rawickiego zgodnie z Uchwałą Nr XLII/325/10 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 30 września 2010 roku w sprawie sposobu konsultowania z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi działalności pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, ogłasza konsultacje społeczne w sprawie projektu Uchwały Rady Powiatu Rawickiego w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej...

Rozwój przedsiębiorczości społecznej i Powiatowych Rad Działalności Pożytku Publicznego

Czytaj więcej...„Rozwój przedsiębiorczości społecznej i Powiatowych Rad Działalności Pożytku Publicznego – spotkanie informacyjno – szkoleniowe”. Przedstawienie zmian do Regulaminu trybu powołania członków oraz organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Powiecie Rawickim.

Czytaj więcej...

Hiszpańskie miasto poszukuje partnerów od projektu w zakresie przystosowania atrakcji turystycznych do potrzeb osób niepełnosprawnych

Czytaj więcej...Rada Miasta Jaén (Hiszpania) poszukuje partnerów do projektu pt.: „Turystyka dla wszystkich” w ramach naboru dotyczącego wspierania konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju w sektorze turystycznym oraz zwiększenia dostępu do turystyki osób ze szczególnymi potrzebami (COS-TOUR-2015-3-04), który zostanie złożony w programie COSME.

Czytaj więcej...

Program współpracy Powiatu Rawickiego z organizacjami pozarządowymi na 2016 r.

Czytaj więcej...W dniu 18 czerwca 2015 roku Rada Powiatu Rawickiego podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Powiatu Rawickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami,o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.) na rok 2016”.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.