Sięgnij po 10 tysięcy złotych na projekt społeczny!

Polska logoSpółka Gazownictwa zaprasza do udziału w konkursie na temat szerokorozumianego bezpieczeństwa „Bezpiecznie tu i tam”. Granty w wysokości 10 000 złotych otrzymają organizacje, które opracują najciekawsze projekty społeczne przyczyniające się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania oraz do integracji i aktywizacji mieszkańców na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawiera regulamin konkursowy.

Składanie wniosków:

Wnioski konkursowe przyjmowane są elektronicznie. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy w formacie Word oraz przesłać jego skan droga elektroniczną na adres: bezpiecznie@psgaz.pl. Szablon formularza w formacie Word dostępny pod adresem: www.psgaz.pl/bezpiecznietuitam.

Do udziału w konkursie wymagana jest akceptacja regulaminu oraz zgody związane z przetwarzaniem danych osobowych (na końcu wniosku online).

Na wnioski czekamy do 30 czerwca 2015 r.

banner-konkursowy