Wsparcie finansowe imprez jednorazowych lub cyklicznych

herb-malyWsparciem finansowym Starosty Rawickiego obejmowane są imprezy jednorazowe lub cykliczne o szczególnej randze dla Powiatu Rawickiego, mające zasięg powiatowy, regionalny lub ogólnokrajowy, w szczególności przyczyniające się do:

1) rozwoju Powiatu Rawickiego, ze szczególnym uwzględnieniem kultury, edukacji, turystyki oraz kultury fizycznej i sportu,

2) propagowania zdrowego trybu życia i profilaktyki zdrowotnej,

3) krzewienia zasad ochrony środowiska przyrodniczego i ekologii,

4) rozwoju inicjatyw służących integracji społeczności lokalnej.

Szczegółowe zasady wraz z wnioskiem o wsparcie finansowe organizacji imprez jednorazowych i cyklicznych przez Starostę Rawickiego znajdują się poniżej:
Zasady

Wniosek

Wniosek o wsparcie finansowe Starosty Rawickiego stanowiący załącznik do „Zasad wspierania finansowego organizacji imprez jednorazowych i cyklicznych przez Starostę Rawickiego” należy składać w formie pisemnej, nie później niż 30 dni przed planowanym rozpoczęciem jego realizacji na adres: Starostwo Powiatowe w Rawiczu, ul. Rynek 17, 63-900 Rawicz.