„Powiatowy Dzień Integracji”

herb-malyPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu wraz z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych w Powiecie Rawickim zaprasza chętnych do udziału w „Powiatowym Dniu Integracji” w dniu 4 lipca 2015 roku od godziny 14.30. Tym razem impreza odbędzie się w Amfiteatrze im. M. Stoora w Bojanowie.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w ramach "Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych" na lata 2015-2020 i jego celem jest integracja mieszkańców powiatu rawickiego, propagowanie twórczości osób niepełnosprawnych oraz promowanie talentu i wszelkich form artystycznych jako terapii przez sztukę.

Powiatowy Dzień Integracji to dobra okazja do stworzenia wśród uczestników klimatu wzajemnej akceptacji i zrozumienia. Podczas Powiatowego Dnia Integracji zaplanowano wiele ciekawych atrakcji, zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci m.in.: nieodpłatne przejażdżki bryczkami, dmuchane zjeżdżalnie, zabawy z klaunami. Serdecznie zapraszamy.

Plakat A3 2