Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Porządek obrad Komisji Rady Powiatu Rawickiego - październik 2015 r.

herb-malyINFORMACJA O TERMINIE, MIEJSCU I PROPONOWANYM PORZĄDKU OBRAD KOMISJI RADY POWIATU RAWICKIEGO

Na podstawie § 8a ust. 3 Statutu Powiatu Rawickiego (Dz. Urz. Woj. Wielkopolskiego z 2010 r. Nr 143, poz. 2742 z późn. zm.) informuję, że w dniu 26 października (poniedziałek) br., o godz. 08:00, w sali narad Starostwa Powiatowego (pok.18) odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego.

Projekt porządku obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.

2. Przedstawienie porządku obrad Komisji.

3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia informacji o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2014/2015, w tym o wynikach sprawdzianu i egzaminów w szkołach prowadzonych przez Powiat Rawicki.

4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia informacji o środkach udzielonych przez fundusze poręczeniowe przedsiębiorcom Powiatu Rawickiego za II półrocze 2014 roku oraz I półrocze 2015 roku.

5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i parkowanie pojazdów na parkingach strzeżonych oraz kosztów powstałych w wyniku dyspozycji usunięcia, a następnie odstąpienia od usunięcia pojazdu.

6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Informacji Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska i działalności kontrolnej w Powiecie Rawickim w 2014 roku”.

7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XLI/322/2010 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 26 sierpnia 2010 roku w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Powiatu Rawickiego.

8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Rawickiego na lata 2015 – 2022.

9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmiany uchwały budżetowej na 2015 r.

10.Wolne głosy i wnioski.

11.Zakończenie.

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.