Harmonogram posiedzeń Komisji Rady Powiatu Rawickiego - styczeń 2016 r.

herb-malyPrzewodniczący Rady Powiatu informuje, że w dniu 25 stycznia (poniedziałek) br. w biurze rady (I piętro, pok. 10) odbędą się posiedzenia Komisji Rady Powiatu Rawickiego.

Harmonogram posiedzeń Komisji jest następujący:

- godz. 8.00 – Komisja Spraw Społecznych i Rolnictwa

- godz. 10.30 – Komisja Rewizyjna

- godz. 13.00 – Komisja Finansowo – Budżetowa i Rozwoju

Projekt porządku obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przedstawienie porządku obrad Komisji.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmiany uchwały budżetowej na 2016 r.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Nr 3 im. Korpusu Kadetów w Rawiczu.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego za 2015 r.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego na lata 2016-2019”.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia od Wojewody Wielkopolskiego zadania z zakresu administracji rządowej.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Wielkopolskiemu na dofinansowanie inwestycji dotyczącej budowy w latach 2016-2017 bazy Śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego (HEMS) na terenie Lotniska Michałków w Ostrowie Wielkopolskim.
  9. Wolne głosy i wnioski.
  10. Zakończenie.

Projekt porządku obrad Komisji Rady Powiatu Rawickiego może ulec zmianie.