Porządek obrad XIII sesji Rady Powiatu Rawickiego – styczeń 2016 r.

herb-malyPorządek obrad XIII sesji Rady Powiatu Rawickiego w dniu 28 stycznia 2016 r. (czwartek) o godz. 9.00 w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, ul. Hallera 12 przedstawia się następująco:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.

2. Przedstawienie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z XII sesji.

4. Interpelacje i zapytania radnych.

5. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu w okresie międzysesyjnym.

6. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmiany uchwały budżetowej na 2016 r.

7. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Nr 3 im. Korpusu Kadetów w Rawiczu.

8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Rawicki w 2015 roku.

9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego za 2015 r.

10. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego na lata 2016 -2019”.

11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia od Wojewody Wielkopolskiego zadania z zakresu administracji rządowej.

12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Wielkopolskiemu na dofinansowanie inwestycji dotyczącej budowy w latach 2016-2017 bazy Śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego (HEMS) na terenie Lotniska Michałków w Ostrowie Wielkopolskim.

13. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.

14. Wolne głosy i wnioski.

15. Zakończenie.