Nagrody Społeczno-Kulturalne Powiatu Rawickiego

Zarząd Powiatu Rawickiego przyjął Regulamin przyznawania Tytułów: „Działacz Społeczny Roku" oraz „Filantrop Roku". Tytuł „Działacz Społeczny Roku",nadawany będzie w celu nagrodzenia osób fizycznych i prawnych, które wspierają działalność społeczną, kształtują pozytywne postawy społeczne i wnoszą bezinteresowny wkład rzeczowy bądź pracę na rzecz rozwoju Powiatu Rawickiego, natomiast Tytuł „Filantrop Roku", jest wyrazem szczególnego wyróżnienia i uznania dla osób fizycznych i prawnych, które wnoszą wkład w rozwój i promocję Powiatu Rawickiego.

Regulamin wraz z załącznikiem został zatwierdzony w dniu 19 marca 2015 r. przez Zarząd Powiatu Rawickiego Uchwałą Nr 12/74/15.

WNIOSEK