Zespół Szkół Przyrodniczo - Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie

1Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie to połączenie nowoczesności i tradycji, gdyż od przeszło 90-lat przygotowuje młodych ludzi do startu w dorosłe, zawodowe życie.

Profile kształcenia zawodowego młodzieży w Technikum:

- technik rolnik,

- technik mechanizacji rolnictwa,

- technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,

- technik żywienia i usług gastronomicznych,

- technik informatyk.

Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla młodzieży – wielozawodowa.

Szkoły dla dorosłych:

- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych,

- Szkoła Policealna dla Dorosłych kształcąca w zawodach: technik rachunkowości, technik informatyk,

- Kursy kwalifikacyjne w zawodach: technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik prac biurowych.

Ponadto oferta szkoły obejmuje: zajęcia w nowoczesnych pracowniach komputerowych, pracowni żywienia, najnowszej generacji pracowni odnawialnych źródeł energii; możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego; zajęcia sportowe w sali z siłownią i sauną.

Dane teleadresowe:

ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-TECHNICZNYCH