Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Fundacje

Fundacje działające na terenie Powiatu Rawickiego, zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym:

Lp. Nazwa Fundacji Adres Cel działania
1. Fundacja „Memento” w Jutrosinie ul. Rynek 24, 63-930 Jutrosin Celem Fundacji jest działalność w sferze zadań publicznych z zakresu ochrony ludzkości, porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz przeciwdziałania patologiom społecznym.
2. Fundacja PKM Duda im. Maksymiliana Duda w Grąbkowie Grąbkowo,

63-930 Jutrosin

Celem fundacji jest wspieranie i propagowanie działalności społecznej, kulturalnej, naukowej i oświatowej.
3. Fundacja na rzecz Wspierania Rozwoju Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego „Cordis” w Rawiczu ul. Hallera 12, 63-900 Rawicz Celem Fundacji jest prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie wspierania rozwoju Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.
4. "Fundacja Życie Cudem Jest" w Piaskach Piaski 2, 63-910 Miejska Górka Fundacja jest organizacją wspierającą rozwój społeczeństwa obywatelskiego i informatycznego.
5. "Fundacja Na Rzecz Rozwoju Młodych Talentów KA 4 RESPECT" w Kołaczkowicach

Kołaczkowice 5b,

63-910 Miejska Górka

Celem Fundacji jest działalność oświatowo-kulturalna, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, szczególnie w zakresie: wspierania promocji i pomocy w rozwoju kariery dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo, intelektualnie oraz działalność charytatywna na rzecz promocji i regionu.
Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.