Skuteczny Pracownik w Cyfrowym Świecie

10W ramach projektu pt.: „Skuteczny Pracownik w Cyfrowym Świecie” współfinansowanego przez Unię Europejską 19 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych uczestniczy w dniach od 11 maja do 15 czerwca br. w kursie komputerowym. Zakres tematyczny szkoleń obejmuje 64 godziny, na które składa się 7 modułów m.in. sprzęt i oprogramowanie komputerowe oraz grafika biznesowa.

Celem projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki jest wyrównanie szans edukacyjnych poprzez  umożliwienie uczniom szkół zawodowych dostępu do wiedzy z zakresu informatyki.

gallery1 gallery1 gallery1