„Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”

1Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne adresowane do przedstawicieli mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Jego celem jest przedstawienie zasad ubiegania się o dotacje bezzwrotne w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz praktycznych informacji na temat udzielania pożyczek w ramach Inicjatywy JEREMIE.
Spotkanie odbędzie się 30 marca br. w godz. 9:00-12:00 w Starostwie Powiatowym w Lesznie, Pl. Kościuszki 4b, sala nr 18. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie pod numerem tel. 65 525 69 66, 65 529 68 06 lub e-mail: leszno.fe@wielkopolskie.pl w terminie do dnia 26 marca br.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej http://www2.powiat-leszczynski.pl/Powiat/Komunikaty/Spotkanie-informacyjne.aspx