Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę

Wersja językowa

Polish Czech English French German Russian

Przedsięwzięcie pn.: „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie Powiatu Rawickiego w 2015 r." dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Powiat Rawicki uzyskał dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na likwidację wyrobów budowalnych zawierających azbest w 2015 roku.

 

 

Trwa realizacja przedsięwzięcia pn.: „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie Powiatu Rawickiego w 2015 r.”, polegającego na wykonywaniu usług usuwania i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest.Wykonawcą robót jest firma DACHY TW Sp. z o. o. z Czermina. Zakres prac obejmuje:

 

- wykonanie kompleksowych usług obejmujących demontaż materiałów zawierających azbest z obiektów budowlanych oraz załadunek, transport na składowisko, rozładunek i utylizację powstałego odpadu;

- wykonanie kompleksowych usług obejmujących załadunek, transport na składowisko, rozładunek i utylizację nieużytkowanych materiałów zawierających azbest.

Koszty jednostkowe wykonanych prac wynoszą: 0,51 zł (netto) za 1 kg odpadu – w przypadku prac obejmujących demontaż i usunięcie wyrobów zawierających azbest i 0,32 zł (netto) za 1 kg – w przypadku prac obejmujących usunięcie eternitu.

 

Prace związane z usuwaniem eternitu prowadzone będą do dnia 30 października 2015 r. Do tej pory odebrano ponad 315 ton odpadów azbestowych od 100 wnioskodawców.

 

Link do strony Funduszu: www.wfosgw.poznan.pl

 

 

logo wfosigw

 

Przedsięwzięcie pn.: „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie Powiatu Rawickiego w 2015 r." dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Starostwo Powiatowe w Rawiczu  Rights Reserved.